Lokata do z Funduszem

W odpowiedzi na zmieniające się warunki rynkowe Bank Pekao przygotował jeszcze atrakcyjniejszą ofertę depozytową. Od 11 lipca w placówkach banku dostępne jest wyższe oprocentowanie lokat na nowe środki. Z oferty mogą skorzystać zarówno nowi jak i obecni klienci banku.

Żubr na szóstkę. Nowe oferty lokat od Banku Pekao aż do 6 proc.

Jednak na pewno jest to lepsze rozwiązanie niż trzymanie środków na nieoprocentowanym rachunku bankowym. Oferta dla nowych klientów banku (osób aktywujących pierwszy profil w bankowości mobilnej). Możliwość założenia lokaty w ciągu 30 dni od aktywacji bankowości mobilnej. Wymagane wyrażenie zgód marketingowych. Nasz ranking lokat bankowych pomoże Ci w wyborze najlepszego sposobu na ochronę Twoich oszczędności. Porównaj okres trwania lokaty i znajdź najlepsze oprocentowanie stałe.

nie zwlekaj – spełnij warunki oferty i załóż lokatę!

Te pierwsze łączą w sobie cechy standardowej lokaty bankowej (czas inwestycji i bezpieczeństwo powierzonego kapitału) oraz inwestycji. Dzięki temu gwarantują zwrot wkładu tuż po zakończeniu okresu umowy oraz osiągnięcie dochodu Czy zarobki w trzecim kwartale zwiększą Dow ETF wyższego od gwarantowanego. Natomiast lokaty rentierskie to szczególny rodzaj depozytu, w którym naliczane odsetki nie są kapitalizowane jak na typowej lokacie, lecz przelewane na podany przez klienta rachunek bankowy.

Formularz kontaktowy

W skali roku na 3 miesiące do kwoty 50 tys. Lokata z Żubrem II  to niejedyna dobra oferta oszczędnościowa, którą znajdziemy w Pekao SA. Bank ma w ofercie inne atrakcyjnie oprocentowane depozyty. W przypadku nowych klientów, możliwość założenia lokaty w aplikacji mobilnej Peopay powinna się pojawić w ciągu 3-5 dni roboczych po spełnieniu wszystkich warunków. Posiadacz może tylko raz skorzystać z oferty i otworzyć tylko jedną lokatę w danej edycji promocji.

chcesz więcej – sprawdź inne oferty lokat w USD i EUR

Nastąpił rebranding i powrót banku do charakterystycznego logo z żubrem[13]. A co w przypadku niespodziewanych sytuacji, w których będziemy pilnie potrzebować kapitału? Jeśli chcemy umieścić na lokacie dość pokaźną sumę, warto rozdzielić ją na kilka depozytów o różnym okresie trwania. Wtedy nie będziemy zmuszeni wypłacać przed czasem całej gotówki, a jedynie zlikwidujemy jedną lokatę. Lokata to produkt, który gwarantuje korzyści zarówno klientowi, jak i bankowi. Ten pierwszy może cieszyć się z zabezpieczenia swoich środków oraz ich efektywnego pomnażania, drugi natomiast, dzięki powierzeniu mu w ten sposób funduszy, otrzymuje pieniądze umożliwiające mu prowadzenie działalności, w tym m.in.

Podwyżki stópprocentowych NBP nie pozostają bez wpływu na stawki dostępne na lokatachterminowych. Do banków podnoszących w ostatnim czasie oprocentowanie dołączyBank Pekao, który zapowiedział wejście w życie korzystnych z punktu widzeniaklienta zmian. Lokata Progresywna otwierana jest na okres 9 i 13 miesięcy. Oprocentowanie jest inne dla każdego miesiąca i rośnie z miesiąca na miesiąc. Oprocentowanie lokaty 9-miesięcznej wynosi aktualnie od 2 proc. W wariancie 13-miesięcznym oprocentowanie wynosi 2 proc.

Aby skorzystać z lokaty na dzień rozpoczęcia promocji, tj. Nie można mieć wypełnionego aktualnego Kwestionariusza preferencji potrzeb, podejścia do inwestowania oraz adekwatności. Bank z żubrem objęty jest systemem ochrony depozytów BFG. Klienci mogą więc spać spokojnie, ponieważ ich oszczędności są gwarantowane do równowartości 100 tys.

  1. Jeśli klient nie złoży innej dyspozycji, e-lokaty są automatycznie odnawiane po upływie zadeklarowanego okresu.
  2. Mogą również pożyczać pieniądze bezpośrednio z banku centralnego po kursie stopy lombardowej, której wysokość wyznacza Rada Polityki Pieniężnej.
  3. Prześwietla bankowe produkty, tłumacząc czytelnikom ich szczegółowe warunki i porównuje promocje, zawsze ostrzegając przed haczykami w regulaminach.
  4. Lokata bankowa, nazywana przez profesjonalistów depozytem terminowym, przechowuje konkretną sumę pieniędzy na określony czas.

Najnowsza oferta depozytowa Banku Pekao stwarza jeszcze lepsze warunki do lokowania wolnych środków przez nowych i obecnych klientów banku. Co jest warte podkreślenia mogą to być zarówno nowe środki, jak również środki pochodzące z oszczędności już wcześniej zgromadzonych w banku. Dla klientów, którzy mają do zadysponowania wyższe kwoty w dolarach lub są zainteresowani lokowaniem nowych środków w euro, bank przygotował dedykowaną ofertę lokat negocjowanych, dostępną u doradców. Ciekawym produktem są aktualne lokaty strukturyzowane oraz lokaty rentierskie.

Na tym jednak możliwości zdobywania środków przez banki się nie kończą. Mogą również pożyczać pieniądze bezpośrednio z banku centralnego po kursie stopy lombardowej, której wysokość wyznacza Rada Polityki Pieniężnej. W segmencie depozytów o terminie zapadalności od 4 do 6 miesięcy, liderem jest propozycja Konto oszczędnościowe Bank Pekao SA.

Ponadto w 2022 roku nastąpił wzrost liczby osób, które gotowe byłyby zainwestować wolne środki (15 proc. wobec 11 proc. w 2021 r.). Podstawowym atutem lokaty rentierskiej PRO jest comiesięczna kapitalizacja i wypłata odsetek Top 9 ciekawych faktów na temat technologii blockchain miesięcznie lub kwartalnie w zależności od preferencji klienta. Lokata na Nowe Środki – min. kwota 20 tys. Klient może założyć jedną lokatę, dostępna tylko w oddziałach. Poniżej przedstawiamy szczegóły nowej oferty.

Z tej promocji mogą skorzystać zarówno nowi klienci, jak również klienci banku z niskimi aktywami. Już w ostatnich tygodniach Pekao podnosił obowiązujące stawki lokat i kont oszczędnościowych. Teraz czas na kolejne korzystne dla klientów zmiany w oprocentowaniu, które wejdą w życie już w najbliższy wtorek 17 maja (oprócz oferty promocyjnej lokaty PeoPay 5 proc. – od 19 maja). Lokaty z funduszem i promocyjną lokatę w aplikacji klienci mogą otwierać zarówno ze środków już posiadanych w Pekao, jak i nowych, transferowanych z innych banków. Oferty będą obowiązywać przez całe wakacje aż do 31 sierpnia.

Mimo wzrostu stóp procentowych, Bank zdecydował się utrzymać preferencyjne oprocentowanie złotowych kredytów hipotecznych 5,55% w pierwszym roku kredytowania do końca 2004 roku. Stopa 5,55% jest poniżej wartości WIBOR. Na klientów mających potomstwo (młodsze lub nastoletnie) czeka kolejne 200 zł w gotówce za otwarcie konta dla dzieci lub młodzieży. Depozyt zakłada się w aplikacji mobilnej Peopay, bankowości Pekao24 lub w oddziale . Oferta jest dostępna do 30 września.

Zazwyczaj instytucje finansowe oferują lokaty oszczędnościowe ze stałym oprocentowaniem, wahającym się w granicach 1-4%. Te z wyższym oprocentowaniem, bardzo często kierowane są do nowych klientów banku, zakładających lokatę na minimum 3 miesiące. – Jednym z celów jakie sobie stawiamy jest oswojenie Polaków z produktami inwestycyjnymi. Nowa Lokata Inwestująca to pomost pomiędzy światem depozytów a inwestycji. W skali roku na 6 miesięcy, a my co miesiąc przekazujemy 1/6 całkowitego kapitału lokaty na fundusze inwestycyjne Pekao TFI.

Bank Pekao S.A., założony w 1929 r., jest jedną z największych instytucji finansowych w regionie Europy Środkowo-Wschodniej i drugim największym bankiem uniwersalnym w Polsce z ponad 277 mld zł aktywów. Posiadając drugą co do wielkości sieć oddziałów, Bank Pekao obsługuje ponad 6,2 mln klientów. Oferta Szef estońskiego banku centralnego apeluje o elastyczność banków dla klientów posiadających oszczędności w złotówkach jest bardzo szeroka. Lokaty, konta oszczędnościowe czy produkty inwestycyjne w polskiej walucie dominują na bankowych witrynach. Natomiast Bank Pekao nie zapomina również o osobach, które posiadają wolne środki w dolarach lub euro.

Haberdar ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments